« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zabawa podczas "Zimnej Zośki" w Krobi (zdjęcia)

Fot. Urząd Gminy w KadzidleFot. Urząd Gminy w KadzidlePanie z Koła Gospodyń Wiejskich "Stokrotki" w Krobi wraz z sołtys Justyną Mróz zorganizowały w świetlicy wiejskiej spotkanie, na które zaprosiły zaprzyjaźnione koła z Piaseczni, Golanki, Tatar, Czarni i Brzozowej. Zainicjowały w ten sposób imprezę integracyjną pt. "Zimna Zośka".

Gospodynie postarały się, żeby spotkanie było udane, a każdy z gości czuł się wyjątkowo i dobrze się bawił. Panie przygotowały też smaczne potrawy, którymi częstowały zaproszonych gości, a do tańca przygrywała kapela kurpiowska Pawła Łaszczycha.

- Dla zgromadzonych instruktorka CKK Grażyna Krystianiak przygotowała także kalambury, które przysporzyły zebranym dużo radości. Wśród gości nie zabrakło wójta gminy Dariusza Łukaszewskiego i dyrektora CKK Grzegorza Parzycha, przybyli także starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, Marian Krupiński - dyrektor WUP i Barbara Gałązka - opiekun kół gospodyń wiejskich. Dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Krobi i sołtys Justynie Mróz za przygotowanie miłego spotkania - czytamy na stronie urzędu gminy.

Impreza odbyła się 10 maja br. w świetlicy wiejskiej w Krobi.

Zobacz zdjęcia na stronie Urzędu Gminy w Kadzidle.

Wyświetleń: 413
 
08:53, 19.05.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne