« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wernisaż wystawy malarstwa ostrołęczanina

Fot. archiwum organizatoraFot. archiwum organizatoraGaleria Ostrołęka zaprasza na kolejny wernisaż wystawy malarstwa. Tym razem swoje prace zaprezentuje ostrołęczanin Mateusz Oswald Wróblewski, malarz, grafik i projektant. Artysta zawodowo pracuje jako informatyk, zajmując się grafiką i projektowaniem.

Mateusz Oswald Wróblewski urodził się w Ostrołęce w 1984 roku. Studiował animację społeczno-kulturalną o specjalizacji plastycznej w WSH w Pułtusku oraz dekorowanie wnętrz w Policealnym Studium Plastycznym "Collage" w Warszawie.

Artysta fascynuje się malarstwem abstrakcyjnym. W roku 2011 zaprezentował w Ostrołęce swoje obrazy na pierwszej indywidualnej wystawie. Brał udział w Ostrołęckich Przeglądach Twórczości Plastycznej i Międzynarodowej Wystawie Sztuki w Alytusie na Litwie. Od 2011 roku bierze udział w Kurpiowskich Plenerach Malarskich. Obok malarstwa sztalugowego zajmuje się street-artem, maluje murale.

Spotkanie odbędzie się w piątek 19 maja w Galerii Ostrołęka, pl. Bema 14. Początek o godz. 19.00, wstęp wolny. Wystawę można oglądać do końca tego miesiąca.

Wyświetleń: 290
 
09:08, 17.05.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne