« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 9 grudnia 2016 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni

fot. II SLO Ostrołęka Ostrołęka
fot. II SLO Ostrołęka
Najlepsi uczniowie z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego otrzymali stypendia premiera.
Z ostrołęckich szkół wyróżniono dziesięcioro uczniów, z powiatu ostrołęckiego także. Zdobycie wymarzonego stypendium nie było łatwe. Warunkiem przyznania było uzyskanie przez ucznia najwyższej średniej ocen w szkole, ale nie niższej niż 4,75 oraz co najmniej dobrej oceny z zachowania.

fot. II SLO Ostrołęka Ostrołęka
fot. II SLO Ostrołęka
Stypendyści z Ostrołęki: Wojciech Staśkiewicz - I LO w Ostrołęce, Cezary Kardaś - II LO w Ostrołęce, Jakub Wawrzyszczak - III LO w Ostrołęce, Przemysław Deptuła - II SLO w Ostrołęce, Karolina Plona - w ZSZ nr 1 w Ostrołęce, Paweł Polkowski - w ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, Karolina Pędzich - w ZSZ Nr 3 w Ostrołęce, Anita Kwiatkowska - w ZSZ Nr 3 w Ostrołęce, Karolina Kupis - w ZSZ Nr 4 w Ostrołęce, Piotr Roicki - LO Klasyczne w Ostrołęce.

Stypendyści z powiatu ostrołęckiego: Krystian Gotlib - ZSP Łyse, Joanna Popielarz - Łyse, Arkadiusz Szumowski - Baranowo, Aleksandra Mierzejewska - Czerwin, Monika Ponichtera - Goworowo, Mateusz Czartoryjski - Troszyn, Patrycja Brodzik - Myszyniec, Adrian Szmigiel - Myszyniec, Kinga Samsel - Kadzidło, Martyna Budziłek - Kadzidło.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w piątek 22 listopada w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie.

Wyświetleń: 1798
 
13:31, 27.11.2013 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

@@
06:23, 28.11.2013 r.
A ile PDT raczył dać miesięcznie jednemu stupendyście, wiadomo???
@
10:09, 28.11.2013 r.
Jeden to już z wojska odbierał stypendium?
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne