« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 9 grudnia 2016 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Godziny dla Rodziny"

Akcja kulturalna "Godziny dla Rodziny" adresowana jest do dzieci, rodziców i opiekunów.
OCK proponuje raz w miesiącu (w niedzielne południe) poranek teatralny. Cena biletu wynosi 5 zł. Raz w miesiącu będzie także poranek filmowy w niedzielę o godz. 12. Cena biletu wynosi 5 zł.
Na wybrane filmy z repertuaru kina (oznaczone logo “Godziny dla Rodziny”) będą bilety familijne w cenie 11 zł od osoby. Dziecko (dzieci) powinno być pod opieką przynajmniej jednej osoby dorosłej - to jedyny warunek nabycia tanich biletów. Akcja jest finansowana ze środków Samorządu Miasta Ostrołęki i odbywa się pod patronatem Rady Miasta Ostrołęki i Prezydenta Miasta Ostrołęki. Organizatorem “Godzin dla Rodziny” jest Ostrołęckie Centrum Kultury.
Akcja już spotkała się z odzewem i dużym zainteresowaniem. “Godziny dla Rodziny” zainaugurował spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek pt. “Pinokio”. Do sali widowiskowej OCK przybyło 281 widzów - dzieci z opiekunami. W najbliższe weekendy zapraszamy na seanse filmu “Don Chichot”: 12-13 stycznia, godz. 13.30 oraz 19-20 stycznia o godz. 16. 20 stycznia (niedziela) o godz. 12 zapraszamy na “Poranek filmowy”, a w nim film “Stefan Malutki”.

Wyświetleń: 1099
 
14:06, 09.01.2008 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne